Mıstaçoğlu Şirketler Grubu
SHERATON BISHKEK HOTEL

Tanrı Dağları’nın Muhteşem Manzarası Eşliğinde Yepyeni Bir Konaklama Deneyimi

Orta Asya’nın tam merkezinde, ekolojik yönden dünyanın en temiz havasına ve doğasına sahip olan Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’te bulunan Sheraton Bishkek Hotel, Tanrı Dağları’nın muhteşem manzarası eşliğinde yepyeni bir konaklamayı başkent ile buluşturuyor. Ülkenin ekonomi merkezi Bişkek’in, iş dünyasının kalbi olan Kievskaya Caddesi’nde, BishkekPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin üstünde 22 katlı yapısı ile Kırgızistan’ın en yüksek binası olma özelliğini taşımaktadır.

Detaylar
BishkekPark

Bishkekpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Kırgızistan’ın ilk ve en büyük alışveriş merkezi olan BishkekPark, moda, süpermarket ve teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinin de bulunduğu 100’e yakın mağazanın, 20’den fazla cafe restaurantın ve geniş kapalı otoparkın bulunduğu bir yaşam kompleksidir. Bişkek’teki alışveriş ve sosyal yaşama yeni bir soluk getiren BishkekPark’ı günlük ortalama 20.000 kişi ziyaret etmektedir.

58.000 m² kapalı alana konumlandırılmış yaşam merkezinde, şehrin dünya standartlarındaki ilk eğlence merkezi FunCity, 2016 yılının ilk yarısında, yine projenin yatırımcısı Mıstaçoğlu Grubu tarafından hayata geçirilmiştir. Aynı zamanda hem BishkekPark’ın hem de FunCity’nin işletmeciliğini de yapan grup, BishkekPark’ta çocuk, genç ve aile boyu herkes için alışverişten eğlenceye, sinemadan cafe restauranta kadar tüm ihtiyaçların bir arada bulunması konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Detaylar
PRİME SUITES BISHKEKPARK

Bişkek’te Yepyeni Bir Yaşam Projesi: PrimeSuites Residence

Bişkek, Residence’da Yaşam ile Buluştu. Prime Suites Residence, BishkekPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin üstünde komşusu Sheraton Bishkek Hotel ile birlikte Kırgızistan’ın en yüksek binası olma özelliğini taşımaktadır.

Bişkek’in ilk Residence’i Prime Suites Residence’da konforlu yaşama keyfinin yanı sıra aktivitelerle dolu sosyal tesis alanları, yaşam alanları ile iç içe olacak şekilde tasarlandı.

Detaylar
İWA ROOFBAR RESTAURANT

 

(Detay bilgisi yakında eklenecektir..)

 

 

Detaylar
FUNCITY BISHKEK

 

(Detay bilgisi yakında eklenecektir..)

 

 

Detaylar