Mıstaçoğlu Şirketler Grubu
MOBİLTEL

Hayatın Merkezinde Mobil Teknoloji

Türkiye’nin iletişim sektöründeki lider firmalarından olan Mobiltel İletişim Hizmetleri, 2001 yılından bu yana telekomünikasyon alanında fark yaratan gelişim ve ilerlemeleriyle çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Dünyanın en önemli sanayilerinden olan teknoloji ile telekomünikasyon, yaşamı ve geleceği doğrudan etkilemektedir. Teknoloji, günümüzde veri paylaşımının en etkin bir biçimde kullanılarak, keşiflere yön vermesinin etkin bir parçası olarak da tanımlanmaktadır. Mobiltel, teknolojinin hızlı değişimini takip ederek, insanların ihtiyaçlarına çözüm olabilecek, yenilikçi ve ileri görüş özelliği ile hayatı kolaylaştıran girişimleri misyon edinmiştir.

Detaylar
OMIX

Akıllı seçim

OMIX, teknolojinin sadeleştiği ve akıllı teknolojilere herkesin erişebildiği bir pazar oluşturmak için Singapur merkezli olarak kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

OMIX, Uzak Doğu’nun teknolojideki know-how’ını Türkiye’deki üretim kabiliyetleriyle bir araya getirmiş, kurduğu güçlü satış ve servis ağıyla pazara giriş yapmıştır. Her ürününde farklı bir deneyim yolculuğu yaşatmayı hedefleyen OMIX, şık tasarımı ve yüksek teknolojisiyle birbirleri ile konuşabilen akıllı ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmayı hedeflemektedir.

Detaylar
AGM TEKNOLOJİ

 

AGM Teknoloji hakkında Türkiye'nin dijital dönüşümüne katkıda bulunmak ve yenilikçi çözümler getirmek misyonuyla 2021 yılında Mıstaçoğlu Holding çatısı altında kurulan AGM Teknoloji, tüketici elektroniği ürünlerinin üretimi alanında faaliyet gösteren bir şirkettir.

AGM Teknoloji; müşterilerine kaliteli, güvenilir, uygun fiyatlı teknolojik ürün ve hizmetler sağlayarak teknoloji sektöründe öncü bir rol oynamayı hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyetini, kalite standartlarını ve etik değerleri ön planda tutan şirket, Türkiye’nin teknolojik gelişimine katkı sağlamak için yatırımlarına ve Ar-Ge çalışmalarına devam ederek teknoloji alanında bir üretim üssü konumuna gelmeyi amaçlamaktadır.

Detaylar

MG MOBİLE TEKNOLOJİ

 

(Detay bilgisi yakında eklenecektir..)

 

 

 

Detaylar
mobilepoint

 

 

 

(Detay bilgisi yakında eklenecektir..)

 

 

 

Detaylar
MBX

Kurumsal Pazarın Tedarik Kaynağı

MBX İletişim, Samsung Electronics'in kurumsal satış (B2B) distribütörü olarak Türkiye'nin önde gelen kurumlarında önemli projelere imza atmıştır. Bugün aynı zamanda Poco markasının yetkili distribütörlüğünü ve RealMe markasının online satışlarının yönetimini de üstlenmiştir. Türk Telekom, Türk Hava Yolları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Odeabank, Çelebi Holding, Garanti Bankası, Parafcard (Türkiye Halk Bankası), HSBC, INGBank, QNB Finansbank, TEB, Anadolu Bank ve Bahçeşehir Okulları kurumsal referanslarından bazılarıdır.

 

Detaylar
MISTAÇOĞLU BİLİŞİM

Mağaza Deneyiminde Zirve

Akıllı Telefon pazarında dünya lideri olan Samsung markasının İstanbul EMAAR alışveriş merkezinde yer alan deneyim mağazası Mıstaçoğlu Bilişim tarafından işletilmektedir. Müşterilerimiz Samsung ürünlerini inceleyebiliyor, her türlü ürün hakkında ayrıntılı bilgi alabiliyor, satış sonrası hizmetlerden ve de mağazamıza özel kampanyalardan faydalanabiliyorlar.

 

Detaylar
blink

Blink Teknolojileri ile Güvenli Yaşam

Blink Bilişim Hizmetleri A.Ş., Türk ekonomisine yön veren kamu ve özel sektör kuruluşlarının tüm mobil iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını inovatif biçimde çözerek, yarınların teknolojisine bugünden ulaşmaları ve güçlü bir alt yapıyla rekabette avantajlı konuma gelmeleri amacıyla faaliyet gösterir.

Blink; hızla dijitalleşen teknoloji dünyasında makinalar arası (M2M) veri iletişimini sağlayan akıllı teknoloji çözümleriyle şehirlerin ulaşım, trafik, park ve güvenlik sorunlarına "Geleceğin Akıllı Şehirleri" ni bugünden kurma vizyonuyla yön verirken, araç takip, filo yönetimi, kamera sistemleri, mobil lokasyon bazlı servisler, kişi ve nesne takip sistemleriyle müşteri odaklı çözüm üreterek bilginin gücüyle artan rekabet gücü sayesinde marka değerini yükseltmeyi hedefler.

Detaylar