Telekominikasyon, Yaşam ve Gelecektir.

Türkiye’nin En Büyük Telekomünikasyon Şirketlerinin Çözüm Ortağı, Mıstaçoğlu Teknoloji.
Bugüne kadar çatısı altında topladığı mobil cihaz markalarının distribütörlüğünün yanında Mıstaçoğlu, Turkcell yetkili distribütörü olarak da faaliyetine devam etmiştir. 2005 yılında Turkcell ile yaptığı işbirlikteliği ile kurumsal ve bireysel paketler, tarifeler, internet ve servis sağlayıcılığı alanlarında Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi olarak hizmet vermiştir.

Kurduğu saha satış ekipleri ve merkezden yönetilen tele-satış ağı ile Türkiye’ye ülke çapında iletişim hizmeti veren Mıstaçoğlu Teknoloji, 2010 yılında Türk Telekom, TTNet ve Avea ile iş ortaklığını gerçekleştirdi. Telekomünikasyon sektöründe, yakın zamanda aynı çatı altında birleşen Türk Telekom, Avea ve TTNet satış kanalına hizmet vererek, en büyük kurumsal çözüm ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Mıstaçoğlu, Hizmet, Kalite ve Penetrasyon’da Birinci. 7000 Kurumsal müşteriye hizmet veren ve sektörün lider oyuncularından olan Mıstaçoğlu Teknoloji, kuruluşundan bugüne kadar, çözüm ortağı olduğu operatörlerin, “Hizmette kalite ve penetrasyon sıralamasında” tüm rakipleri arasında açık ara her yıl, Türkiye 1.si olma başarısını göstermiştir.