Teknoloji Mobil Aksesuar ile Daha Renkli

MBX İletişim, 2008 yılında Mistaçoğlu Şirketler Grubu çatısı altında, telekomünikasyon sektöründe, mobil cihaz ve aksesuarlarının, bayi kanalında toptan satış ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur. 2012 yılı itibariyle MBX markası ile aksesuar üretimine başlamıştır. MBX İletişim A.Ş. bayi kanalı ile birlikte, Türkiye genelindeki alternatif bayi kanalı, zincir mağazalara markanın satışını ve dağıtımını yapmaktadır.

Ürün yelpazesini kablolu - kablosuz şarj aletleri, ekran koruyucular, kulaklıklar, powerbanklar, bataryalar, cihaz kapakları, kılıflar ve tablet bilgisayar aksesuarları oluşturmaktadır. Tüketicinin ihtiyaçlarına göre sürekli gelişen 1000’e yakın ürün çeşidine sahiptir.

MBX İletişim, 2017 yılında Samsung Electronics'in kurumsal satış kanal distribütörlüğünü almış ve Türkiye'nin önde gelen firmalarıyla önemli B2B projelerine imza atmıştır. Türk Telekom, Türk Hava Yolları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Odeabank, Çelebi Holding, Garanti Bankası, Parafcard (Türkiye Halk Bankası), HSBC, INGBank, QNB Finansbank, TEB, Anadolu Bank ve Bahçeşehir Koleji referanslarından bazılarıdır.