Başkanımızın Kaleminden...

Türkiye ekonomisi son 20 yılda büyük bir gelişme göstermiş, teknoloji ve sanayinin ön plana çıktığı dünya ekonomisinde, öncü oyunculardan biri olma yolunda ilerlemiştir. Ekonomide yaşanan bu olumlu gelişmeler, toplumun her kesimine yansımış ve Türk halkı bugüne kadar gördüğü en yüksek refah seviyesine ulaşmıştır. Girişimci ve öncü olmayı özümseyerek 27 yıl önce çıktığımız bu yolda, ilk günkü coşku ve tutkumuzla ülke ekonomisine katkı sağlamak, daha fazla istihdam yaratmak ve Türkiye’nin bu gelişiminde rol oynamak için canla başla çalışmaya devam ediyoruz.

Perakende sektöründe başlayan maceramızı, bugün dünyanın önde gelen markalarıyla iş ortaklığı yapan ve Türkiye’de teknoloji sektörünün öncü firmalarından olan bir şirketler grubu haline getirdik. 2013 yılından bu yana, yurtdışında sürdürdüğümüz inşaat ve turizm yatırımlarımızla grup şirketlerimiz, Türkiye sınırlarını aşmış ve başka ülkelerin ekonomisinde de fark yaratan önemli yatırımcılardan biri haline gelmiştir.

Bu ilerleyişimiz ve başarımız, sürekli değişen piyasalara ve global ekonomide yaşanan dalgalanmalara ayak uydurabilmemiz, bu gelişmeler sonucunda ortaya çıkan fırsatları görebilmemiz ve kendimizi hızlı ve kolay adapte edebilmemiz sayesinde olmuştur. Bundan sonraki yolumuzda da yenilikçi ve girişimci olmayı sürdürecek, ülkemiz için çalışmaya devam edecek ve Mıstaçoğlu geleneğini yeni nesillerle birlikte yaşatacağız. Bizimle birlikte yürüyen tüm değerli dostlarıma, sevgili çalışanlarıma ve saygı değer iş ortaklarıma teşekkürü bir borç bilirim. Saygılarımla,

Aydın Mıstaçoğlu
Yönetim Kurulu Başkanı